Nowy S900A

nowy S900A

Nowy S900A

Odbiornik wyposażony w najnowszą 800-kanałową płytę GNSS obsługującą wszystkie dostępne systemy pozycjonowania: GPS, GLONASS, BEIDOU, GALILEO, QZSS i IRNSS, w tym korekcję pasma L (aRTK, Atlas®) . Wyposażony jest w libellę elektroniczną oraz IMU.

Dzięki modemowi GSM 4G zagwarantowane jest szybkie połączenie internetowe do odbioru danych ze stacji referencyjnych i jednoczesne udostępnianie internetu do innych urządzeń. Kompaktowa obudowa mieści moduły Bluetooth i Wi-Fi umożliwiające niezawodny przepływ danych do kontrolera, a zintegrowane radio TX / RX UHF z możliwością wyboru częstotliwości sprawia, że ​​S900A jest idealnym elementem dla zestawu Baza + Rover.

Stonex S900A posiad elektroniczną libellę (E-Bubble) dzięki której możemy wykonać pomiar trudno dostępnych punktów przy wychylonej tyczce, nawet w obecności zmiennego pola magnetycznego.

S900A jest również wyposażony w technologię IMU - zespół czujników korygujących wychylenie tyczki do 60 ° ta nowoczesna technologia również jest odpornych na zakłócenia elektromagnetyczne.

Nowy S900A to idealne rozwiązanie do pracy w każdych warunkach.

Zapisz się na newsletter