STONEX S800 – najnowszy czterozakresowy odbiornik o 555 kanałach!

STONEX S800 – najnowszy czterozakresowy odbiornik o 555 kanałach!

Już wkrótce dostępny będzie nowy, inteligentny odbiornik GNSS Stonex S800. Instrument ten cechuje przede wszystkim obsługa wielu konstelacji satelitów, w tym GPS, GLONASS, BEIDOU i GALILEO jak również doskonała zdolność śledzenia sygnałów satelitarnych i zwiększona odporność na zakłócenia.

Niezależna platforma R&D LINUX + CORTEX zapewnia użytkownikom jeszcze większy poziom wydajności prowadzonych obliczeń. Unikalna antena wewnętrzna łączy w sobie zintegrowane moduły GNSS, Bluetooth i Wi-Fi, co skutkuje optymalizacją przestrzeni i zwiększeniem wydajności instrumentu.

Zalety przenośności i szybkości działania sprawiają, że odbiornik S800 GNSS jest szczególnie odpowiedni do pracy w każdym terenie.

STONEX S800 to wytrzymały, kompaktowy, lekki odbiornik GNSS. Zaprojektowany do wytrzymania upadku na betonową podłogę z poziomu wysokości 2 m tyczki a to za sprawą mocnej aluminiowo magnezowej obudowy. bez uszkodzeń dzięki mocnej zewnętrznej stopie magnezu. Wymiary odbiornika wynoszą 146 mm x 146 mm x 76 mm, zaś bateria wewnętrzna 6800mAh gwarantuje ciągłą pracę do 10 godzin. 

Zapisz się na newsletter